München, Deutschland

E-mail: bk_shkola@yahoo.de    Tel: +4917696851754      Вівторок, 27.06.2017, 16:47

Українська Суботня Школа

м. Мюнхен

Українська Суботня Школа м. Мюнхен

• Українська Суботня Школа м. Мюнхен  є школою для дітей дошкільного та шкільного віку.
  • Українська Суботня Школа м. Мюнхен - це громадська установа, створена добровільно більше 60 років тому з метою збереження українських національних, культурних і християнських цінностей за межами України. Українська суботня школа ставить своїм завданням забезпечити учнів українського походження почуттям єдності, причетності і зв'язку з Україною; навчити їх української мови, історії та культури.
  • Штат Школи складається з 12 досвідчених вчителів та директора, що активно співпрацюють з дієвим Батьківським Комітетом, котрий забезпечує управління Українською Суботньою Школою. Педагогічні працівники школи досконало володіють сучасною українською мовою, мають відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки. Українська Суботня Школа м. Мюнхен працює протягом усьoго навчального року.
  • Навчання розпочинається в другій половині вересня і закінчується не пізніше останньої суботи липня наступного року. Тривалість канікул протягом навчального року погоджується із шкільним законодавством Баварії. Уроки проводяться кожної навчальної суботи з 10-ї до 13-ї години. Крім різних форм обов'язкових навчальних занять, у навчальному закладі проводяться факультативні заняття (гуртки) та заходи, що передбачені окремим розкладом і спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, нахилів та обдарувань.
  • При активній допомозі батьків готуємо протягом року низку різноманітних заходів (Свято св. Миколая, "Маланка", День Мами, свято останнього дзвоника, тощо).

Батьківський комітет:

Батьки учнів Української Суботньої Школи на чолі з Батьківським комітетом приймають найактивнішу участь у житті школи. Батьківський комітет відповідає за фінансове забезпечення школи: забезпечення навчально-методичним матеріалом та зміцнення матеріально-технічної бази школи, фінансування культурно-масових заходів, прогулянок, фінансові видатки дирекції та вчителям, закупівля технічного та канцелярського обладнання. Окрім того, Батьківський комітет влаштовує культурно-масові заходи, піклується про підтримання задовільного стану приміщення школи, організовує дозвілля учнів/вихованців.

«  Червень 2017  »
Українська Греко-Католицька Церква м. Мюнхен

Українська Православна Церква м. Мюнхен

Українська Скаутська Організація Пласт

Спілка Української Молоді

Союз українських студентів у Німеччині

Посольство України у Німеччині

Весела абетка

Розвиваймо «правильну» українську мову!

УКРАЇНСЬКА БІБЛІОТЕКА

Українська казка

Кобзар

Невмирущі поетичні скарби нашої мови